V petek, 15. 11. 2019, se prične medrazredno tekmovanje v odbojki, prvo tekmo bodo igrali dijaki 1.+2. PTI proti 2. c. Prijavljenih je 12 ekip dijakinj in 12 ekip dijakov.

Dijaki in dijakinje ste razdeljeni v dve skupini:

1. SKUPINA-DIJAKI

2. SKUPINA-DIJAKI

1. SKUPINA-DIJAKINJE

2. SKUPINA-DIJAKINJE

Razpored je objavljen na spletni strani šole in oglasni deski pred telovadnico.

Vsem ekipam želimo, da boste uživali v igri, spoštovali pravila in se srčno borili.

Razpored tekem:

  Dan Datum Razred Spol Ura Zadolžen Rezultat
1.      Petek 15.11.2019 1.,2. PTI : 2. C M 0.ura L. Podvratnik 2:0
2.      Ponedeljek 18.11.2019 4.E2.PTI: 3.E1.PTI Ž 1. ura M.Volk 2:1
3.      Ponedeljek 18.11.2019 3. C: 2. A M 7. ura L. Podvratnik 1:2
4.      Torek 19.11.2019 2. A : 2.ČD Ž 0.ura N. Jeraša 2:0
5.      Torek 19.11.2019 4. A: 3.E M 2. ura N. Jeraša 1:2
6.      Torek 19.11.2019 3. C : 3. B M 3. ura L. Podvratnik 0:2
7.      Torek 19.11.2019 1.BE: 1. Č M 6. ura M. Volk 2:0 
8.      Sreda 20.11.2019 2. E : 3.E1.PTI Ž 0. ura M.Volk 0:2
9.      Sreda 20.11.2019 1. A : 1. CD Ž 4. ura M.Volk 2:1
10.                   Sreda 20.11.2019 2. C : 4. A M 5. ura L. Podvratnik 1:2 
11.                   Četrtek 21.11.2019 1. B : 2. C Ž 2. ura M.Volk 0:2
12.                   Četrtek 21.11.2019 2. A : 1. D M 4. ura L. Podvratnik 2:0
13.                   Petek 22.11.2019 1.2.PTI: 3.E M 0.ura M.Volk 2:1 
14.                   Petek 22.11.2019 4. A : 3. B Ž 5. ura M.Volk 0:2
15.                   Petek 22.11.2019 1. CD : 2. ČD Ž 6. ura N Jeraša 2:0 
16.                   Ponedeljek 25.11.2019 4.E2.PTI : 2. E Ž 0. ura M.Volk 2:0
17.                   Ponedeljek 25.11.2019 3. B : 1. A Ž 7. ura N.Jeraša 2:0
18.                   Ponedeljek 25.11.2019 2. C : 1. E Ž 8.ura N.Jeraša 2:0
19.                   Torek 26.11.2019 2. A : 4. A Ž 0. ura N.Jeraša 1:2
20.                   Torek 26.11.2019 2. C : 3. E M 9.35 L. Podvratnik 0:2 
21.                   Sreda 27.11.2019 4. E : 3. B M 7. ura N. Jeraša 2:0
22.                   Sreda 27.11.2019 1.2.PTI : 1.BE M 8. ura M.Volk 2:0
23.                   Četrtek 28.11.2019 1. A : 2.ČD Ž 0. ura M.Volk 2:0
24.                   Četrtek 28.11.2019 1. B : 3. E 1.PTI Ž 2. ura M.Volk 2:0
25.                   Četrtek 28.11.2019 1. D : 3. C M ob 9.35 L. Podvratnik 0:2
26.                   Četrtek 28.11.2019 1. BE : 2. C M 7. ura L. Podvratnik 0:2
27.                   Četrtek 28.11.2019 1. E : 4. E+2.PTI Ž 8. ura N. Jeraša 0:2
28.                   Petek 29.11.2019 1.2.PTI: 4. A M 0.ura M. Volk 2:0
29.                   Petek 29.11.2019 4. A : 1.A Ž 5. ura M.Volk 0:2
30.                   Ponedeljek 2.12.2019 4. E.2.PTI : 1. B Ž 0. ura M.Volk 0:2
31.                   Ponedeljek 2.12.2019 3.E1.PTI : 1. E Ž 1.ura N. Jeraša 2:1 
32.                   Ponedeljek 2.12.2019 4. C: 1. D M 2.ura M.Volk 2:1
33.                   Ponedeljek 2.12.2019 1. CD : 2. A Ž 4. ura N. Jeraša 2:0
34.                   Ponedeljek 2.12.2019 2.ČD : 3. B Ž 5. ura N. Jeraša 0:2 
35.                   Ponedeljek 2.12.2019 3. E : 1. Č M 7. ura L. Podvratnik prestavljeno na 10. 12. – 7. ura
36.                   Ponedeljek 2.12.2019 2. C : 2. E Ž 8. ura N. Jeraša 2:0 
37.          Torek 3.12. 2019 4. C : 3. B M 0. ura M. Volk 2:0
38.           Torek 3.12.2019 4. A : 1. Č M 2. ura N. Jeraša 2:1 
39.                   Torek 3.12.2019 3.B : 2.A M 5. ura L. Podvratnik 1:2
40.                   Torek 3.12.2019 1B : 1E Ž 6. ura M.Volk 2:0 
41.                   Torek 3.12.2019 2.C : 1. Č M 8. ura L. Podvratnik 2:1 
42.                   Sreda 4.12.2019 3.E1.PTI : 2.C Ž 8. ura M.Volk 2:1
43.                   Četrtek 5.12.2019 1. A : 2. A Ž 0. ura M.Volk 2:0
44.                   Četrtek 5.12.2019 1. D : 4. E M 9:35 L. Podvratnik 0:2
45.                   Četrtek 5.12.2019 1. CD : 3. B Ž 5. ura N. Jeraša 0:2
46.                   Četrtek 5.12.2019 1. BE : 3. E M 8. ura L. Podvratnik prestavljeno na 10. 12. – 6. ura 
47.                   Petek 6.12.2019 4. C : 2. A M 0. ura M.Volk prestavljeno na 4. 12. – 5. ura
48.                   Petek 6.12.2019 1. B : 2. E Ž 7. ura M.Volk  
49.                   Ponedeljek 9.12.2019 1.2. PTI : 1. Č M 1. ura M.Volk  
50.                   Ponedeljek 9.12.2019 4. A : 2. ČD Ž 2. ura M.Volk prestavljeno na 6. 12. – 5. ura
51.                   Ponedeljek 9.12.2019 3. B : 2. A Ž 7. ura N. Jeraša  
52.                   Ponedeljek 9.12.2019 2. C : 4. E2. PTI Ž 8. ura N. Jeraša  
53.                   Torek 10.12.2019 4. E : 3. C M 2. ura N. Jeraša  
54.                   Sreda 11.12.2019 2. E : 1. E Ž 0. ura M.Volk  
55.                   Sreda 11.12.2019 3. B : 1. D M 6. ura L. Podvratnik  
56.                   Sreda 11.12.2019 4. E : 2. A M 7. ura N. Jeraša  
57.                   Sreda 11.12.2019 4. C : 3. C M 8. ura M.Volk  
58.                   Četrtek 12.12.2019 1. CD : 4. A Ž 5. ura N. Jeraša  
59.                   Četrtek 12.12.2019 1. BE : 4. A M 7. ura L. Podvratnik  
60.                   Petek 13.12.2019 4. C : 4. E M 0. ura M.Volk  

Ekipe:

 

(Skupno 1,680 obiskov, današnjih obiskov 1)