Vodstvo šole
Bernarda Marčeta Bernarda.Marceta@escelje.si ravnateljica-direktorica Ekonomske šole Celje
Simona Sever Punčoh Simona.Sever-Puncoh@escelje.si pomočnica ravnateljice
Učiteljski zbor Predmetno področje
Monika Andrenšek Mudri Monika.Andrensek-Mudri@escelje.si DRU
Olga Arnuš Olga.Arnus@escelje.si DRU, svetovalna služba
mag. Metka Bombek Metka.Bombek@escelje.si EKN
Jasmina Bornšek Jasmina.Bornsek@escelje.si DRU, projekti
Janko Cafuta Janko.Cafuta@escelje.si RAI
mag. Savina Četina Žuraj Savina.Cetina-Zuraj@escelje.si DRU
Blažka Dolinšek Blazka.Dolinsek@escelje.si laborantka
Terezija Drešček Zinka.Drescek@escelje.si DRU
Manja Ferme Rajtmajer Manja.Ferme-Rajtmajer@escelje.si EKN
Katja Fras Budna Katja.Fras-Budna@escelje.si EKN
Marjana Gajšek Marjana.Gajsek@escelje.si DRU, tajnica SM
Dora Glavnik Dora.Glavnik@escelje.si EKN, izobraževanje odraslih
Alenka Gotlin Polak Alenka.Gotlin-Polak@escelje.si SLO
Aleš Hofman Ales.Hofman@escelje.si UME
Vida Horvat Vida.Horvat@escelje.si RAI-EKN
Olga Iskra Olga.Iskra@escelje.si EKN
Tatjana Ivšek Tatjana.Ivsek@escelje.si TJ
Nada Jeraša Nada.Jerasa@escelje.si ŠVZ
Maja Jerič Maja.Jeric@escelje.si DRU, tajnica ZI
Mateja Kapitler Mateja.Kapitler@escelje.si EKN, vodja CUPS
Blaž Knep Blaz.Knep@escelje.si MAT
Mojca Knez Šket Mojca.Knez-Sket@escelje.si RAI
Marija Kolenc Marija.Kolenc@escelje.si RAI
Dagmar Konec Dagmar.Konec@escelje.si DRU
Polona Konec Polona.Turnsek@escelje.si NAR
Polona Kramer Polona.Kramer@escelje.si TJ
Karmen Kranjec Karmen.Kranjec@escelje.si EKN
Vlasta Krštinc-Budna Vlasta.Krstinc-Budna@escelje.si TJ
Marko Kubale Marko.Kubale@escelje.si MAT
Barbara Kvas Ocvirk Barbara.Kvas-Ocvirk@escelje.si EKN
Irena Lasnik Irena.Lasnik@escelje.si SLO
Majda Lesjak Majda.Lesjak@escelje.si knjižnica
mag. Helena Mešnjak Helena.Mesnjak@escelje.si DRU
Helena Muha Helena.Muha@escelje.si SLO
Irena Naraks Irena.Naraks@escelje.si EKN
Matejka Obrez Verbič erasmus@escelje.si TJ – projekti
Alenka Pavlin Alenka.Pavlin@escelje.si TJ
Saši Pešec Sasi.Pesec@escelje.si TJ
Lidija Plevčak Lidija.Plevcak@escelje.si PUD, izobraževanje odraslih
Melita Podgoršek Melita.Podgorsek@escelje.si MAT
Leon Podvratnik Leon.Podvratnik@escelje.si ŠVZ
Lilijana Povalej Lilijana.Povalej@escelje.si MAT, tajnica PM
Darinka Prislan Darinka.Prislan@escelje.si NAR
Marija Ravnak Cafuta Marija.Ravnak.Cafuta@escelje.si MAT
Lidija Rebeušek Lidija.Rebeusek@escelje.si TJ
Srečko Robek Srecko.Robek@escelje.si RAI
Sonja Salobir Lindsay Sonja.Salobir.Lindsay@escelje.si TJ
Nataša Slapnik Natasa.Slapnik@escelje.si TJ
Barbara Slatenšek svetovalno delo
Marija Sodin Marija.Sodin@escelje.si TJ
Danilo Starček Danilo.Starcek@escelje.si NAR
Suzana Suholežnik Suzana.Suholeznik@escelje.si EKN
mag. Marjeta Šelih Marjeta.Selih@escelje.si knjižnica in laborantka
Milan Šušteršič Milan.Sustersic@escelje.si EKN
Andreja Tanšek Andreja.Tansek@escelje.si EKN
Katja Teršek Katja.Tersek@escelje.si EKN
Petra Tomšič Petra.Tomsic@escelje.si EKN
Tatjana Trupej Tatjana.Trupej@escelje.si NAR
Janez Turnšek Janez.Turnsek@escelje.si EKN
Tjaša Veber Stajnko Tjasa.Veber.Stajnko@escelje.si SLO
Branka Vidmar Primožič Branka.Vidmar-Primozic@escelje.si SLO
Marija Vodušek Marija.Vodusek@escelje.si DRU
Mateja Volk Mateja.Volk@escelje.si ŠVZ
Simona Žlof Simona.Zlof@escelje.si NAR
Administrativno – tehnično osebje
Stanislava Hlede Stanislava.Hlede@escelje.si pisarniška referentka CUPS
Tatjana Hočevar Tatjana.Hocevar@escelje.si računovodstvo
Ivan Lojen Jani.Lojen@escelje.si IKT tehnologija
Petra Škoflić Petra.Skoflic@escelje.si računovodstvo
Andreja Vrečer Andreja.Vrecer@escelje.si tajništvo
Igor Križnik Igor.Kriznik@escelje.si hišnik
Marija Knafelc čistilka
Bojana Vajde čistilka
Vahide Zhujani čistilka
Stana Ostojić čistilka
Polona Arlič Žlebnik  računovodstvo
Spremljevalka gibalno oviranega dijaka
Katja Šlogar