Vodstvo šole
Marjeta Nosan Metka.Nosan@escelje.si ravnateljica-direktorica Ekonomske šole Celje
Simona Sever Punčoh Simona.Sever-Puncoh@escelje.si pomočnica ravnateljice
Matjaž Apat Matjaz.Apat@escelje.si pomočnik ravnateljice
Učiteljski zbor Predmetno področje
Christjein Benčina Christjein.Bencina@escelje.si ŠVZ
mag. Metka Bombek Metka.Bombek@escelje.si EKN
Jasmina Bornšek Jasmina.Bornsek@escelje.si, erasmus@escelje.si DRU, projekti
Janko Cafuta Janko.Cafuta@escelje.si RAI
Ada Čakš Ada.Caks@escelje.si SLO
Sanja Čas Sanja.Cas@escelje.si ŠVZ
Manja Ferme Manja.Ferme@escelje.si EKN
Anja Fideršek Anja.Fidersek@escelje.si SLO
Katja Fras Budna Katja.Fras-Budna@escelje.si EKN
Marjana Gajšek Marjana.Gajsek@escelje.si DRU, tajnica SM
Jasna Germek Jasna.Germek@escelje.si laborantka
Alenka Gotlin Polak Alenka.Gotlin-Polak@escelje.si SLO
Ana Marija Gračnar Ana.Gracnar@escelje.si SLO, tečaj za tujce
Aleš Hofman Ales.Hofman@escelje.si UME
Vida Horvat Vida.Horvat@escelje.si RAI-EKN
Olga Iskra Olga.Iskra@escelje.si EKN
Tatjana Ivšek Tatjana.Ivsek@escelje.si TJ
Suzana Jakovljević Suzana.Jakovljevic@escelje.si svetovalno delo, koordinatorstvo DSP
Maja Jerič Ranzinger Maja.Jeric@escelje.si DRU, tajnica ZI
Mateja Kapitler Mateja.Kapitler@escelje.si EKN, vodja CUPS
Blaž Knep Blaz.Knep@escelje.si MAT
Mojca Knez Šket Mojca.Knez-Sket@escelje.si RAI
Dagmar Konec Dagmar.Konec@escelje.si DRU
Polona Konec Polona.Konec@escelje.si NAR
Polona Kramer Polona.Kramer@escelje.si TJ
Karmen Kranjec Karmen.Kranjec@escelje.si EKN
Marko Kubale Marko.Kubale@escelje.si MAT
Barbara Kvas Barbara.Kvas-Ocvirk@escelje.si EKN
Marjana Leva Bukovnik Marjana.Leva-Bukovnik@escelje.si EKN
Ivan Lojen Jani.Lojen@escelje.si RAI
Gregor Marguč Gregor.Marguc@escelje.si ŠVZ
mag. Ivan Mauko Jug Ivan.Mauko-Jug@escelje.si DRU
mag. Helena Mešnjak Helena.Mesnjak@escelje.si DRU
Matejka Obrez Verbič Matejka.Obrez-Verbic@escelje.si TJ, izobraževanje odraslih
Alenka Pavlin Alenka.Pavlin@escelje.si TJ
Antonija Petričič Šnajder Antonija.Petricic-Snajder@escelje.si MAT
Lidija Plevčak Lidija.Plevcak@escelje.si PUD, EKN
Melita Podgoršek Melita.Podgorsek@escelje.si MAT
Lilijana Povalej Lilijana.Povalej@escelje.si MAT, tajnica PM
Darinka Prislan Darinka.Prislan@escelje.si NAR
Lidija Rebeušek Lidija.Rebeusek@escelje.si TJ
Darja Rizmal Darja.Rizmal@escelje.si NAR
Srečko Robek Srecko.Robek@escelje.si RAI
Sonja Salobir Lindsay Sonja.Salobir.Lindsay@escelje.si TJ
Katja Senica Katja.Senica@escelje.si TJ
Nataša Slapnik Natasa.Slapnik@escelje.si TJ
Barbara Slatenšek Barbara.Slatensek@escelje.si DRU, koordinatorstvo DSP
Katja Stišovič Katja.Stisovic@escelje.si ŠVZ
Suzana Suholežnik Suzana.Suholeznik@escelje.si EKN
mag. Marjeta Šelih
Marjeta.Selih@escelje.si
knjižnica
Mojca Škodič Mojca.Skodic@escelje.si svetovalno delo
Antonjana Šuc Kolenc Jana.Suc-Kolenc@escelje.si RAI, organizatorica prehrane
Andreja Tanšek Andreja.Tansek@escelje.si EKN
Katja Teršek Katja.Tersek@escelje.si EKN
Silvija Tintor Silvija.Tintor@escelje.si  TJ
Petra Tomšič Petra.Tomsic@escelje.si EKN
Tatjana Trupej Tatjana.Trupej@escelje.si NAR
Branka Vidmar Primožič Branka.Vidmar-Primozic@escelje.si SLO
Marija Vodušek Marija.Vodusek@escelje.si DRU, OIV-IND
Barbara Volk Barbara.Volk@escelje.si ŠVZ
Mateja Volk Mateja.Volk@escelje.si ŠVZ
Simona Žlof Simona.Zlof@escelje.si NAR
Administrativno – tehnično osebje
Stanislava Hlede Stanka.Hlede@escelje.si pisarniška referentka CUPS
Alex Marsič Alex.Marsic@escelje.si vzdrževalec učne tehnologije
Petra Škoflić Petra.Skoflic@escelje.si računovodstvo
Andreja Vrečer Andreja.Vrecer@escelje.si tajnica VIZ
Igor Križnik hišnik
Marija Knafelc čistilka
Bojana Vajde čistilka
Vahide Zhujani čistilka
Stana Ostojić čistilka

 

(Skupno 30.821 obiskov, današnjih obiskov 20)